Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2005, 20:26   #9
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Chce tylko nadmienic, ze Wasze postacie sie znaja, akcja jest zas osadzona w roku 1624

Musicie cokolwiek wiedziec o DP, przeczytacjie demo wiec do czego zachecam postacie mozecie zas zrobic zgodnie z 2 edcyja albo zgodnie z wersja demo

A co do magii... W tej kampani jej nie bedzie Jesli chodzi o mnie to magii uzywam w DP dosc zadko ale skutecznie, bo magia w DP jest szczegolna ... Ja mam w DP miejsce tylko dla czartow (a i to w szczegolnych wypadkach aby z nimi nie przesadzac), magom mowie nie

Nadmienic musze, ze jak narazie otrzymalem karte postaci tylko od Vengara czyli juz 1 gracz jest, suche deklaracje malo dla mnie znacza trzeba je poprzec czynem tak jak imc Vengar, czekam wiec jeszcze na 3 karty i historie

[ Dodano: 2005-10-11, 20:14 ]
UWAGA JAKO ŻE REKRUTACJA "CIESZY SIE" NISKIM ZAINTERESOWANIE ZAWIESZON POMYSŁ ZOSTAJE AŻ DO ODWOŁANIA.

Dziękuje za uwage.
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline