Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 22:58   #92
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Postanowiłem Was troszkę zmobilizować Lihiann wróciła, więc możecie zakładać, że jedzie wraz z Wami. Mam nadzieję, że przeprowadzi rozmowę z Obce lub ewentualnie kimś innym, wówczas będziecie już wszyscy jako tako powiązani . Smoqu miał wrzucić posta, jeszcze Cedryk, Lihiann, no i Obce która będzie penie najdłużej kombinować z tekstem, choć nie mówię że to źle .
Proszę też o uzupełnienie kart, tych którzy jeszcze tego nie zrobili - ale w kolejności najpierw post potem karty

wiadomości parafialnych to jestem obecnie zarzucony robotą, przez tydzień od 9 rano do 21 w nocy, ten stan może potrwać jeszcze kilka dni, ale jak macie pytni to walcie w wolnym czasie postaram się odpowiedzieć.

Wprowadzam na początku drobne zmiany związane z magią i skutkami/efektami czarów. Moje poprawki będą zmierzać w stronę urealnienia efektów, choć będzie to proces stopniowy - ewolucyjny nie rewolucyjny. Profesje wojownicze również pod tym względem nie będą poszkodowane.
 
Eliasz jest offline