Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 23:42   #97
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Więc to o tym "gościnnym występie" pisałeś mi na pw. Pomysł dobry, na pewno go wykorzystam, jednak wcześniej muszę znaleźć trochę czasu i dokończyć moją kp.

A co do tych, którzy dostali się, to gratuluję. Będę co poniektórych prosił na pw o podesłanie swoich kp. Takie zboczenie. Jedni lubią stopy, inni nie piją, a ja lubię czytać cudze kp (te dobre oczywiście). Inny powód to to, że niektóre dary z nazwy mnie intrygują, więc chciałbym się dowiedzieć coś więcej.

No i ostatnia sprawa, bo coś mi tutaj nie pasuje. Jeżeli dobrze pamiętam (starość nie radość), to było 8 miejsc. Teraz jednak po rekrutacji jest 7 przyjętych osób. Czy w wyniku "zaostrzenia rekrutacji" czy jak to tam nazwałeś, zdecydowałeś, że nie ma ósmej osoby równie dobrej co wybrana siódemka?
 
grabi jest offline