Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 15:59   #36
Marchosias
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Zombie powinni być tępi, krzątać się bezsensownie po okolicy, słabo reagować na bodźce zewnętrzne (jak ruch obiektów, czy dotykanie ich) i przyśpieszać, gdy są głodni (a niekoniecznie są cały czas), wtedy też są agresywnie.
Ponieważ są przegniłą kupą mięsa, są słabi fizycznie i łatwo się ich pozbyć, oczywiście za wyjątkiem gdy są głodni (a z dnia na dzień są coraz bardziej), bo wtedy stają się uparci i natarczywi.
Co do sposobu zabijania, może być typowe rozwalanie głowy, ale dlaczego nie normalne zatłuczenie również?

Jeśli chodzi o miejsce akcji, to ja osobiście preferuję USA, głownie ze względu na rodzaj zabudować. Restauracje fast food, małe sklepiki za "łon dolar", wieżowce, centra handlowe. Ma to swój klimat i ten mi bardziej odpowiada.
Nie przesadzajmy też z tą bronią. Nie każdy ma broń, a jeśli nawet, to nie strzela ona powietrzem.
Sklep z bronią najprawdopodobniej został i tak już zajęty przez grupę ludzi, którzy się tam okopali (zakładając, że jeszcze żyją, a w sklepie nie ma armii zombie), więc o jej dostęp wcale nie tak łatwo.
Zresztą, nie wiem, o co niektórym chodzi. Jeśli to my mamy ustalać bieg rozgrywki, to czemu czepiać się czegoś, co sami wstawić do rozgrywki mielibyśmy?