Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 16:16   #9
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
Dwa dni będzie dobrze. Chociaż wiadomo, czasem możesz przyśpieszyć.

Zaciekawiła mnie taka jedna rzecz - skoro jesteśmy martwi, to po co Lio bierze jedzenie i picie? Jeżeli dobrze pamiętam to jak Ichigo zostawał ponownie Shinigami, głód miał być przejawem zamiany w Hollowa.
Chociaż z drugiej strony, skoro jesteśmy martwi to nie powinniśmy krwawić (cos co postacie w Mandze robią nad wyraz często i obficie)...

I takie pytanie, to dopiero moja 3 sesja forumowa, i jak do tej pory nigdy nie praktykowałem sytuacji w której gracz wpisuje dialog między nim a NPCem. Na oko, jakie są tego granice?

A, i widząc wasze arty, uroczyście rezygnuje z pseudo "Szalony fryz", Lio bardziej na niego zasługuje

PS: Kogo obstawiacie na Espade nr.1? Ja osobiście wybieram Grimmjowa (pomijając fakt skąd Seireitei wie o Las noches)
 
Aisu jest offline