Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 20:51   #509
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Exclamation

Kejsi, natchnęłaś mnie do bajki

Ok., sprawa jest. Zaczęłam pracować, pracuję do wieczora, i kiedy wracam, przewracam się i mam ochotę iść spać. W związku z tym jeśli będę na gg to tylko wieczorem, a i wówczas nie mam póki co zbytnio ochoty i siły z 4-6 osobami przeprowadzać sesji przez gg;( . Plis piszcie po prostu normalne posty. Jeśli chcecie gadać z BNami, piszcie w postach wszystkie pytania jakie chcecie zadać, nie tylko jedno, by czekać na odp i zadać kolejne. Wiem że czasem pytanie wynika z odpowiedzi BNa no ale wiecie o co chodzi – zadawajcie jak najwięcej pytań tych „niewynikowych”;D
Tak więc do co drugiego dnia do 21.00 plis uwińcie się ze wszystkimi postami – ostatnia rzecz jakiej chcę po robocie to 6-9 messagów na gg „napisz jak będziesz bo chcę obgadać posta”. Nie mam na to siły a nie chcę być MG buzu mode on Pierwsze tygodnie pracy to koszmar...

Barbak; Posty ładne, te pieśni-rymowanki bardzo mi się podobają Pochwała

PS. - Kejsi na rysunku mruga lol – najpierw myślałam że mam już przywidzenia
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline