Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 21:02   #46
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam po mojej długiej nieobecności! Zgłaszam się do sesji. Oczywiście zastrzegam - nie muszę być jednym z pierwszych.

Osobiście głosuję na Polskę, dużą metropolię zimą, bo podoba mi się perspektywa usieczki przed zombie przy Grobie Nieznanego Żołnierza, albo w Starych Dzielnicach Krakowa A zombiaki powinny być powolne, głupie no i można uznać coś w stylu tego Zombie Survivalu (jeśli źle napisałem poprawić), bo urżniesz mu nogi i ręce i będzie się turlał w koło rycząc na całe struny głosowe.
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. A tak w goóle to przykro mi sic! że mnie tak długo nie było. Od jakiegoś czasu tu zaglądam i widząc tak kuszącą sesję nie mogłem się powstrzymać. Tylko mam nadzieję, że sesja będzie się toczyła poooooowoli. Nie mam ostatnio dużo czasu (co nie oznacza że go w ogóle nie mam)
 

Ostatnio edytowane przez Marok : 19-04-2008 o 09:42. Powód: Moja prywatna sprawa
Marok jest offline