Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 22:58   #33
Necron
 
Reputacja: 1 Necron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputację
Gdy dresik stracił przytomność, reszta jego kumpli zwiała z podziwu godną prędkością. Popatrzyłem po sobie i pomyślałem- Co za ludzie... Nawet się nie zakurzyłem. Już miałem ruszyć w stronę czarnego faceta, którego grupa dresów pobiła, gdy podszedł do mnie jakiś koleś wyglądający na motocyklistę i rzekł - Czemu ich pobiłeś? Jesteś w tym naprawdę dobry.
-Tylko dwóch, reszta zwiała. A i tak pobiciem bym tego nie nazwał, nawet się nie spociłem. Zwykli Baka. To znaczy idioci. - odparłem. - Ale dobrze... Przyjmijmy, że ich pobiłem. Wiesz, nande? O dlatego. A teraz wybacz. - pokazałem w stronę leżącego na ziemi chłopaka, i nie oglądając się już na motocyklistę zbliżyłem się do leżącego. - Nieprzytomny. - pomyślałem - Niezłe mu spuścili lanie, w grupie tacy zawsze są pewni siebie. Podniosłem ofiarę beznadziejnego przypadku trafienia na bandę debili, i jak najszybciej... To znaczy, mniej więcej z prędkością światła... Pobiegłem do szpitala.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Necron jest offline