Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2008, 15:18   #49
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Oto moja Karta Postaci:





Cornelia? Pytacie o Cornelie?! Tę 16-letnią dziewczynę? Szczerze powiedziawszy szkoda gadać. Zachowuje się równie dziwnie jak dziwnie wygląda. Ubiera się cała na czarno, albo na czarno-biało. Czasami zaś kompletnie na kolorowo! Osobiście jej nie znam, i poznać bym nie chciał. Kiedyś zauważyłem ślady po cięciach na jej nadgarstkach i na ramieniu! To okropne...typowa dziewczynka rodem z baśni o EMO.

Edward R.

Moja najlepsza i jedyna przyjaciółka. Rozmawiam z nią o śmierci...bardzo często zatapiamy się w filozoficznych rozmyśleniach. Życie jest okrutne, tyle w nim bólu i cierpienia. Planujemy wspólną śmierć. Nie wiemy jeszcze dokładniej jak byśmy chciały by ona wyglądała. To nie jest łatwe...obie lubimy ból, to nas zbliża i pozwala pojąć ludzką egzystencję. Żyjemy by cierpieć, cierpimy by umrzeć

Caroline C.

Żyję jedynie z własnej nieprzymuszonej woli. Muszę jeszcze trochę pocierpieć za ten okrutny świat. Czuje się tu zupełnie obco. Wszyscy odwrócili się ode mnie. Rodzina, przyjaciele...mam jedynie ją - Caroline. Jest moją jedyną miłością jednak nie tak dawno wyjechała. Utrzymujemy ze sobą kontakt, przynajmniej się staramy. Każda rana na moim ciele - na nadgarstkach, ramionach, brzuchu bądź nogach - oznacza chwilę zwątpienia w życie. Nie chce go, to prawda. Gardzę tym, co mam, nie obchodzi mnie ludzki świat. Pielęgnuje ten swój, swój jedyny, ukryty w zakamarkach moich chorych urojeń.
Chcę umrzeć teraz, tak od razu! Jednak jestem wymagającą kobietą...potrzebuje do tego warunków.


Cornelia M.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 28-03-2008 o 15:20.
Nami jest offline