Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2008, 20:04   #39
mjl
 
mjl's Avatar
 
Reputacja: 1 mjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwu
Jeśli chodzi o soundtrack.
Urzekł mnie jakiś czas temu już soundtrack do LOTR'a... Jednak najbardziej z trzech części LOTR'a, odpowiada mi muzyczka z "Drużyny Pierścienia". Często do niej wracam.
Drugim wg mnie urzekającym soundtrackiem, (nie wiem, może uznacie to za śmieszne), jest muzyczka z HP... Uwielbiam to... Szczególnie fajna wg mnie jest z "Kamienia Filozoficznego" i "Komnaty Tajemnic".

A jeśli chodzi o to, czego słucham.
Warto wspomnieć, że jestem typem człowieka wychowanym na Metallice. Pamiętam te złote czasy, kiedy można było słuchać i słuchać S&M w nieskończoność... Aż się łezka kręci w oku...
A ostatnio sprawiłem sobie płytę Symphony X "Paradise Lost". Warto wspomnieć, że jest to teraźniejszy support Dream Theater, - który jest po prostu legendą, (i z całą odpowiedzialnością za swoje słowa, nie boję się użyć tego zwrotu). Warto wspomnieć jeszcze o Rush, Geddy Lee i jego gra na basie... Mm, poezja. Polecam, jak dla mnie progressive metal, to po prostu życie.
Chociaż wiadomo... Black Sabbath, Judas Priest... - prekursorzy heavy... Również polecam.

Coś mnie natchnęło do zedytowania postu. Mianowicie dzisiaj na sesji u Bulnego wpadłem na genialny pomysł, żeby zapuścić sobie coś klimatycznego. Naszym debeściarskim wyborem stał się soundtrack do Morrowinda... Coś niesamowitego... Przynajmniej według mnie, muzyczka ta idealnie odwzorowuje klimacik Warhammer'a. POLECAM NA SESJE!!!

Pozdrawiam!
 
__________________
Idzie basista przez ulicę, patrzy a tam mur przed nim. Stoi przed nim i stoi, a wkrótce mur się rozwala...
Jaki z tego morał?
"Albo basista jest głupi albo niedorozwinięty."

Ostatnio edytowane przez mjl : 29-03-2008 o 22:38.
mjl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem