Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 16:29   #42
Blady
 
Blady's Avatar
 
Reputacja: 1 Blady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemu
Max szybko, lecz bardzo cicho się wycofał. Przebiegł całą długość i z brzegu dachu wyskoczył. W locie z końców palców puścił długą pajęczynę która oplotła się o pobliską latarnię. Dzięki niej mógł Wylądować szybko i bezboleśnie. W biegu wsiadł na motor, założył w pośpiechu kask i naciskając gaz do oporu ruszył.

"Nazwali mnie Obiektem 6. biedna Dagmara. Nic im nie powiedział. Oddała za niego życie. Oni nie cofną się przed niczym. Próbują mnie zabić. NI dam się. Tylko gdzie by tu uciec. Do rodziców? Nie, nie mogę ich narażać. Pojadę do Mariusza. Muszę go gdzieś ukryć. Jak wiedzieli o Dagmarze to o nim na pewno szybko się dowiedzą.

Popędził swoim czarnym motorem prosto do Błękitnego wieżowca.

Po piętnastu minutach był już na miejscu. Motocykl zostawił pod wejściem do salonu Peugeota i schodami, może trochę szybciej niż normalny człowiek, wszedł na górę używając pajęczyny. Nie podszedł do drzwi przyjaciela. Parę pięter niżej wyszedł przez okno na klatce schodowej i po zewnętrznej stronie budynku wspiął się do okien Mariusza.
 
__________________
What do you see in the dark, when the Demons come for you?

Ostatnio edytowane przez Blady : 29-03-2008 o 16:34.
Blady jest offline