Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 19:30   #53
Cyrus
 
Reputacja: 1 Cyrus nie jest za bardzo znany
Trochę rzeczywiście szkoda jak gracz odchodzi , ale ja nie mam zamiaru nikogo zatrzymywać. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że powód jaki podałeś jest faktycznym powodem. A nie, że rezygnujesz z sesji bo… sam nie wiem .
Tak czy inaczej w rekrutacji podałem czas mojego oczekiwania na posty, jeżeli ktoś jeszcze tego nie przeczytał po raz kolejny podaje link http://lastinn.info/archiwum-rekruta...nego-ludu.html ([Wampir] I będziesz pasożytem wśród własnego ludu…)
Oznacza to, że jeżeli miną trzy dni i nikt nie da wpisu do sesji zaczynam robić się marudny, zrzędliwy i poganiam . Tak więc czasami pretensje mogę mieć do więcej niż jednej osoby.
Atanaelu, jeżeli czytałeś uważnie rekrutację to wiedziałeś o częstotliwości odpisywania w sesji. Nie powinieneś się zgłosić do gry skoro nie byłeś pewny ze swym dostępem do netu.
Ale nic to. Życzę udanych innych sesji.

W między czasie przejmuję postać Atanaela. Nie chce mi się po raz enty otwierać dodatkowej rekrutacji, więc może jest ktoś na tyle zainteresowany sesją, że czyta te komentarze i ma ochotę i CZAS aby pograć. Można przejąć postać Spika albo stworzyć własną. Pytania i zgłoszenia proszę przesyłać na PW, link do rekrutki jest powyżej. Mam nadzieję, że moderatorzy mi głowy nie ukręcą za taki występek .

Nareszcie w domu więc możemy ponownie ruszyć z kopyta ekipa!
Pozdrawiam.
 
__________________
When the man meets force that he can not destroy, he destroys himself instead.
What from of plague are you?

Ostatnio edytowane przez Cyrus : 29-03-2008 o 19:32.
Cyrus jest offline