Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 14:02   #33
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Marjan Zobacz post
Nie abym marudził ale kradziesz kieszonkowa nie trwa 5 minunt.
A zrobienie DOSŁOWNIE dwóch kroków (człowiek w płaszczu) nie trwa jednej akcji.

A Targoth-odpisałem Ci już pewnie czas temu, przecież teraz TWOJA kolei (ostatnio mówił do Ciebie kapitan [drugi dialog]).
Ostatnia Twoja wiadomość na PW w mojej skrzynce ma datę: 03-24-2008, 20:52 i odpowiedział na nią już dość dawno.

Z tym zwracaniem uwagi:
Zwróciliście jej już na siebie 100 razy więcej, a pytanie strażnika to że tak powiem "pikuś".
Chyba nie potraficie ocenić, co jest opłacalne XD
Zapytanie prawie nie wzbudza podejrzeń (ilu ludzi pyta się strażnika, czy kogoś np. człowieka od interesu nie widzieli), a daje bardzo porządny trop.

Vesper
Co do pisania na PW, to wiem że to trochę męczące, ale już niedługo (prawdopodobnie będziecie znowu wszyscy pisać na forum.
 

Ostatnio edytowane przez Only The Shadow : 30-03-2008 o 14:07.
Only The Shadow jest offline