Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2008, 10:58   #21
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
No miałem zamiar rekrutować do soboty, ale gry z 2 osobami nie zacznę... Ustalam ostateczny termin do środy. Jeśli do tego czasu nie będzie wystarczającej ilości graczy to sesja się nie odbędzie. Nie ma sensu przedłużać rekrutacji w nieskończoność, jeśli nie ma zainteresowania sesją.




EDIT: Koniec rekrutacji. Jako, że jest tylko trójka graczy, a wydaje mi się to wystarczającą ilością, aby rozpocząć sesję to postaram się jak najszybciej ją rozpocząć. Nie wiem jak sprawnie to pójdzie bo jak pisałem nigdy nie prowadziłem, a z narzędziami na forum to dopiero się poznam jak tą sesję zacznę, także proszę wybaczyć wszystkie początkowe niedociągnięcia Będzie możliwość dołączenia jednej osoby do gry już po rozpoczęciu, jeśli ktoś uzna, że chce mu się jednak zagrać.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 03-04-2008 o 22:30.
Cosm0 jest offline