Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2008, 22:05   #8
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Wiecie, zawsze możemy zagrać i dwie kampanie . Przyznam się, że na temat D-Day posiadam większą wiedze, ale o Stalingradzie trochę słyszałem. Historii postaram się aby było jak najmniej, głównie będzie ona do momentu pojawienia się w tym i w tym miejscu, dalszą historię stworzymy my .

Czyli reasumując mam się zabierać za tworzenie kampanii, tak? Żbik i Kerm, rozumiem, że jesteście zainteresowani..czy tylko tak przelotem?

l9indy: Tak myślałem, czy nie dać Wam możliwości wyboru jednostki do której żołnierz miałby należeć, a pożniej oczywiście w tych ciemnościach mroku nocy spotkać wszystkich, którzy zdecydowaliby się na oznaczanie terenów zrzutu.

Czyli D-day, jak i Stalingrad - strona, która wygrała obie bitwy, Amerykanie lub/i Armia Czerwona ?
 

Ostatnio edytowane przez Maciekafc : 31-03-2008 o 22:07.
Maciekafc jest offline