Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 00:10   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Angry <<<Nowe Zasady W Sesjach>>>

WAŻNE!


Wreszcie udało zdobyć mi się pewien program do tworzenia statystyk błędów językowych (ortografia, stylistyka, interpunkcja) i przemaglować w nim WSZYSTKIE działające sesje, osadzone w Świecie Mroku.

Jako opiekunka tego działu postanowiłam podjąć walkę z błędami (wiecie przecież, że to mój konik) i... w tym momencie kończę już ostrzegać, a zaczynam wymagać.
Karą za niepoprawną pisownię od teraz nie będzie warn, lecz... zakończenie sesji.


OTO NOWE ZASADY:

Każdy Gracz, który w swoich postach będzie miał 3 lub więcej orty lub więcej niż 10 błędów interpunkcyjnych zostanie usunięty z sesji!

Każdy Mistrz Gry, który w swoich postach będzie miał 3 lub więcej orty lub więcej niż 10 błędów interpunkcyjnych zostanie uznanym za niekompetentnego, w związku z czym jego sesja zostanie zamknięta!

Wszystko wedle reguły:
JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ


-------------------------

Cały temat był oczywiście żartem z okazji 1 kwietnia.
Część się kapnęła od razu, część zbulwersowała, ale chyba taka jest intencja prima aprilis w ogóle.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 14-10-2008 o 14:38.
Mira jest offline