Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 15:08   #10
Shafa
 
Shafa's Avatar
 
Reputacja: 1 Shafa nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Redone Zobacz post
A ja mam dwa pytania.
1. Ile ludzi jest w BH? Jeśli już gdzieś ktoś o tym mówił to sorry, niewyspana jestem
W sekcji bojowej na razie 3 osoby. W politycznej reszta czyli około 7 osób (nie dostałem potwierdzenia obecności od jednej osoby). Suma summarum cirka 10 osób.
Cytat:
Napisał Redone Zobacz post
2. Wtorek: część konwentowa - czyli co dokładnie? Bo do tej pory myślałam że to LARP od początku do końca.
To jest bardziej w gestii innych organizatorów więc nie bardzo sie orientuję. A za wcześnie by na forum organizacyjnym coś było. pomysł na prelekcję czy tez konkurs to kwestia paru minut. Potem już na samym konwencie ogłosić i po sprawie. Zapewne jakieś prelekcje, pogadanki, konkursy i ogromna impreza ogniskowa. Z ciekawszych akcji (jak dla mnie oczywiście) to wybory miss OT i tradycyjna rozróba większości facetów zaraz po tym. Oczywiście markowana. Bardziej to przypomina pogo na koncercie metalowym. Kto nie chce sie tłuc ten po prostu sie nie zbliża. Ale akcja jest niesamowicie barwna widokowo .I jest już świętą tradycją OT. he he. Część konwentowa jest bardziej nastawiona na nawiązywanie znajomości i wspólna zabawę.
 
Shafa jest offline