WÄ…tek: Postacie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 16:57   #10
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mechanikę czytałem ale nie zauważyłem w niej nic o zakazie rzucania... Ale skoro taka zasada istnieje to pomyśle nad czymś innym w tym stylu A co do dziabnięcia kogoś w plecki po ciemaku to coś dla mnie, pełen komfort hrhr

A tak nawiasem mówiąc... Ruda taką prawdziwą walką na noże byś się nie nacieszyła... Bo po kilku sekundach jeden z zawodników (albo obaj) zaliczyłby trafienia oznaczające śmierć lub ciężkie rany. Nóż to już taka wredna broń że kto dziabnie pierwszy zazwyczaj wygra. A żebym nie wyszedł na wariata i maniaka to powiem, że w realnym życiu uważam że najlepszym sposobem i do tego stuprocentowym na wygranie walki na noże jest do niej nie stawać. A co do wspomnianych katan to ludzie mają na ich temat tak przesadzone zdanie że mi tą broń skutecznie obrzydzili. Ale starczy bo zaraz się zacznę rozwodzić na szczegółami technicznymi i wyjdzie mi 3 strony artykułu
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline