Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 21:04   #15
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Ponieważ z następnym postem poczekam co najmniej do soboty (daje czas Lili) A ciekawi mnie kilka kwestii to poruszę je tutaj gdyż w sumie to temat do tego odpowiedni .

Tak na prawdę jeszcze się nie znamy, jeśli chodzi o graczy Nagash Hexa wiem do jakich wątków go wkręcić aby się nie nudził i aby nie poczuł się oburzony , Lili też już nie jedno przeżyła grając ze mną. Wiem jakie wątki preferuje . Pojawia się zatem pytanie co do reszty, jeśli komuś nie będzie coś pasowało, czegoś wolałby uniknąć, na czymś bardziej się skupić chętnie zmienię, nie od razu ,ale coś sensownego zawsze da się sklecić. Teraz tworząc początek gry postawiłem na czuja , ciekawią mnie wasze reakcje gdyż ktoś może czuć się nieswojo.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline