Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2008, 15:09   #29
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Sante, nie wiem czy nie będziesz chciał poprawić swojego posta, po tym co Ci tutaj napiszę :P.
Admirał bowiem mówi coś takiego:

Cytat:
- Sir, oni przeszkadzają nam w wykonaniu misji ratunkowej. - padła odpowiedź z Atheny
- Jakiej znowu misji? - Jekk uderzył wściekły w stół. Nie miał pojęcia o żadnej misji, tym bardziej ratunkowej. - To wy urządzacie sobie ćwiczenia mając misję do wykonania? Kto jest za to odpowiedzialny?!
Hmmm, dwa posty wcześniej pułkownik mówi do Manan'a:

Cytat:
- Sir, na „Athenie” zaginął dowódca – komandor Lynyx. W jego kwaterze znaleziono ulotkę aerlońskiej organizacji separatystycznej. Śledztwo jest w toku. Równocześnie odnaleziono ciało pilota, który, wedle mojej wiedzy, miał lecieć zaginionym Mk IX. Przejąłem dowództwo „Atheny”. Proponuję spotkanie na koordynatach wejścia +1(…). Powtarzam: na koordynatach wejścia +1….
A i w moim wcześniejszym poście jest napisane:

Cytat:
Chwycił za słuchawkę interkomu:
- Pułkowniku, mamy tutaj duży problem! Zdaje się, że zaginął komandor Lynyx!
Porucznik wezwał na miejsce oddział marines, żeby zabezpieczył kwaterę, po czym pobiegł z powrotem do CIC.
Więc jak admirał może nie wiedzieć o misji, skoro sam w niej uczestniczył ? Prosiłbym też, żebyś na przyszłość nie pisał co się dzieje na Athenie (tak jak tutaj z komunikacją), bo blokujesz wtedy możliwości Lindstromowi i Legionowi. A może by chcieli, na przykład nawciskać admirałowi jakiegoś kitu ? Masz wolną wolę pisania wszystkiego co się dzieje na Acropolis, ale decyzje o tym co robi Athena zostaw załodze. Zawsze możesz też wysłać PW do Lindstroma, a ten mógłby wtedy wkleić dwuzdaniową wstawkę - wtedy będzie ok.
Jak już się czepiam - to się poczepiam do końca :P :

Cytat:
Dreads zasygnalizował kilka punktów, w tym dwa należały do okrętów klasy Battlestar.
Hmmm, czegoś takiego jak klasa battlestar nie ma. Battlestar to typ okrętu, tak jak np. krążownik, albo pancernik. Klasa okrętu to modyfikacja danego typu - np. klasy Orzeł i Wilk w Polskiej Marynarce Wojennej dla okrętów podwodnych.

I na tym czepialstwo moje się kończy - mam nadzieję, że się za nie obrazisz; chciałem tylko wyjaśnić powyższe kwestie .

Pozdrawiam, i dziękuje za życzenia .

EDIT: Nawiasem mówiąc, admirał spuścił słuszny opieprz Lindstromowi :P. Pułkownik i ferajna najwyraźniej zapomnieli o rozkazie który dostali jeszcze gdy Athena była w stoczni :P.
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 03-04-2008 o 15:11.
Chrapek jest offline