Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2008, 14:27   #13
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
1.Jakiej wiedzy o Planescape wymagasz? Grałem w to swego czasu, jednak po latach moja pamięć wyblakła. Co do miasta drzwi, to wydaje mi się, że pamiętam w miarę dobrze, jednak to, co znajduje się poza Sygil już mniej.

2.Miejsce rozpoczęcia akcji. Mógłbyś być chociaż tak miły i powiedzieć, czy miejscem startowym będzie Sygil, czy nie? Taka informacja przydałaby się przy pisaniu kp.

3.Jak widzisz ilość używanych czarów? Tak, jak w grze, każdy posiadałby "okienka", czy do momentu "Koniec drogi graczu. Za dużo czarujesz."?
1. Jeśli kojarzysz Miasto Drzwi na tyle dobrze, żeby odróżnić dabusa od bariaura i wiesz, że "trep" bynajmniej nie oznacza "but", to niczego więcej mi w tej kwestii nie potrzeba. To, co jest poza Sigil, również dla wielu mieszkańców tego specyficznego miejsca, jest zagadką, więc wiedzy, dotyczącej Sfer ogólnie nie wymagam.

2. Tutaj może posłużę się cytatem z posta rekrutacyjnego:

Cytat:
Należy pamiętać o tym, że w Planescape nie istnieje jednoznaczne pojęcie czasu, więc nie podaję póki co żadnych konkretnych dat. Zdradzę tylko, że przygoda rozpocznie się w Mieście Drzwi, nieustająca Wojna Krwi trwać będzie nadal, a frakcje ogarnięte będą bratobójczą walką.
3. Ta kwestia jest na tyle płynna, że jeśli ktoś będzie miał ochotę zagrać czarodziejem, czy inną osobą, rzucającą zaklęcia, to proszę o kontakt na GG. Tam najłatwiej będzie nam omówić np. stopień wtajemniczenia postaci (od którego będzie zależeć "ilość" znanych czarów), czy efekty posiadanych mocy.

BTW: Właśnie odkryłem, że Howgh ma Mortego w avku ^^
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline