Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2008, 16:55   #1
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Post [komentarze] Gdzież jest Twój Bóg?

Powitać graczy, mam nadzieję ze sesja spełni Wasze oczekiwania i moje względem Was. W komentarzach możecie swobodnie dzielić się uwagami i emocjami związanymi z rozgrywką. Krótki regulamin.

1. Wypowiedzi postaci zaczynamy od nowej linijki i piszemy je kursywą.
2. Posty są pisane w systemie „kolejkowym” czyli Wy piszecie swoje posty, potem ja to pieczętuje moim i od nowa.
3. Macie bardzo ograniczona rolę i do większość akcji będzie wykonywana w trybie niedokonanym. Lecz tutaj musicie wyczuć pewną granicę co możecie spisać i do czego nie jestem wymagany. Możliwe jest też pytanie na PW co do akcji które wydają się Wam problematyczne. Z czasem się to zmieni.
4. Wymagany jest opis myśli i przeżyć postaci.
5 Cytaty, obrazki oraz muzyka są we władzy mistrza gry. Wyjątkiem są cytaty w wypowiedziach postaci, sparafrazowane lub nie. Jednakże niedopuszczalne są cytaty w takim trybie, w jakim ja je zamieszczam.

Konkretnego stylu nie chcę Wam narzucać, tak więc możecie pisać i w pierwszej, i w trzeciej osobie. Jeśli ktoś chce posiadać avtara, nie ma problemu, może go sobie wgrać samodzielnie lecz nie nalegam na zbędne wizualne uatrakcyjnienia.

Wszelakie treści zawarte w sesji komentarzach do niej nie maja na celu urażenie czyichkolwiek uczuć religijnych i nie zostały w takiej intencji w niej zawarte. Jeśli ranią wyżej wymienione dobro czytającego, nie jest to kwestią mistrza gry oraz graczy. Nikt nie jest przymuszany do odbioru treści sesji i oświadcza to uruchamiając ją.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 10-04-2008 o 21:06.
Johan Watherman jest teraz online