Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2008, 17:45   #98
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
lol.. Akurat postać to masz oryginalną moim zdaniem, Nami. W każdym razie Nonickname pisał, że wcale nie wybiera najlepszych postaci, ale tak, jak mu pasuje do tego jego złego eksperymentu . W ogóle co to za fochy? Przecież to tylko gra . Nie dostałem się i nie uważam, żeby to był powód do złości/smutku/pretensji. Nami, z całym szacunkiem, ale wyolbrzymiasz - to, że ktoś miał ochotę zagrać żulem/metalem/emo to jego sprawa. Każdy się napracował nad swoją postacię tyle ile uważał za stosowne i to od MG zależy czy postać pasować będzie do sesji czy nie. Nie wiem czy na forum było to napisane, ale NNN napisał mi w PW, że:
Cytat:
Pamietaj że o dostaniu sie niekoniecznie decyduje jakosc postaci. To jest eksperyment socjologiczny... XD
Więc odwagi bracia
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline