Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2008, 15:12   #15
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Otrzymałem i przeanalizowałem pierwszą nadesłaną kartę postaci. Jej autorem jest Pacal II i muszę przyznać, że wysoko postawił on poprzeczkę konkurencji. Dobra stylistycznie, przejrzysta, pełna terminów (jak widać Pacal zna się na rzeczy), pełna otwartych wątków i przede wszystkim niezwykle oryginalna pod względem postaci. Pomysłowość wywarła na mnie wrażenie na tyle spore, że Pacal w praktyce jest już przyjęty do sesji. Mówię "w praktyce", bo do zakończenia rekrutacji jeszcze sporo czasu i wszystko może się wydarzyć.

A teraz parę "ale" do Pacala. Pominąłeś jeden z punktów karty, a mianowicie opis charakteru Twojego BG. To bardzo ważny punkt KP, dlatego dobrze byłoby go uzupełnić i wysłać poprawioną wersję. Nie dałeś też obrazka, a do Twojej postaci z łatwością jakiś znajdziesz To chyba wszystko. Czekam więc na finalną wersję KP.
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline