Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2004, 22:08   #40
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Nie martw sie, możesz wiedzieć.
Po czym się uśmiechnął do Harrego. Przez chwilę miałeś wrażenie, jakby mógł czytać w myślach. Po chwili spuszcza wzrok i zaczyna czegoś szukać w kieszeni spodni. Wyjmuje jakiś skrawek papieru, który wygląda jakby ktoś go wielokrotnie prał i suszył.
Rozkładając go mówi:
Zaraz, zaraz... O tu jest... G.E.P.K. O właśnie.. A nie to jest C... G.E.C.K. Nie widzieliście gdzieś przypadkiem? Pewnie nie... Nikt nie wie gdzie to jest. Wysłali mnie i kazali szukać "gdzieś tam" - mówiąc gdzieś tam macha szeroko ręką - Nie wiem czemu sie na to zgodziłem. Mogłem się ożenić, mieć dzieci i wogóle... Dobra nie ważne. To może ty powiesz gdzie idziesz? Mówiąc to obrócił głowę w strone Luciusa.
 
fleischman jest offline