Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2008, 21:40   #6
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Ja mam jedno pytanie. Kiedy zaczynamy ? zapytał Adam bez szczególnych emocji. Tak jak go trenowali, a przede wszystkim jak wytrenowało go życie. Główną rolę odegrali w tym Niemcy ale nie był im za to wdzięczny. Chyba tylko wariat nie miałby za złe wymordowanie całej rodziny i najazd na ukochany kraj.
Ruski też nie byli bez winy. Wszystko jedno czy to czerwoni czy faszyści, i jednym i drugim należy się kulka. W innych kegach nazwali by go zimnym profesjonalistą.

W głowie pojawił mu się pewien plan podziału drużyny i wysadzeniu obu magazynów w mniej więcej tym samym czasie. I jeśli będzie pewien że to najlepsze wyjście to sam szatan nie przekona go do zmiany decyzji.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline