Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 12:47   #9
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Stanowczy jestem wtedy, kiedy uważam, że jest tylko jedna racja lub kiedy chcę przeforsować jakieś swoje rozwiązanie, tak jak czepiałem się przy kartach postaci, że czegoś jest za dużo, a czegoś za mało W tym wypadku to mi to po prostu obojętne, więc zróbmy tak żeby wszystkim było wygodnie. Skoro oboje opowiadacie się za zaproponowanym przeze mnie stylem pisania to wspaniale Mam dzisiaj masę roboty, ale postaram się później wrzucić posta. Mam nadzieję, że post Glinthora się pojawi wkrótce, bo muszę jakoś zgrać to co macie zrobić w czasie, tak żebyście się spotkali w jednym czasie w jednym miejscu

Edit: Verax trochę inaczej miałem na myśli. Może trochę to źle przedstawiłem. Te nawiasy kwadratowe niepotrzebnie tam umieściłem (jako że to w to miejsce ma być umieszczony tekst) - normalnie bez tych nawiasów powinno być. Tak samo jak nie musi to być koniecznie od nowej linijki - byle żeby było w tych znacznikach (- lub ~) i żeby było kursywą.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 06-04-2008 o 12:52.
Cosm0 jest offline