Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 14:02   #141
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Kerm czepiasz się.
Pamiętaj, że Mat pisze tutaj z perspektywy swojej postaci, a Michaś jest dość specyficzny i wyczulony na swoje wyobcowanie, a teraz również poczucie krzywdy.
Gdybyśmy wszyscy postrzegali rzeczywistość w ten sam sposób, chyba mielibyśmy raj na ziemi, niestety tak nie jest. Z mojego punktu widzenia był to zabieg celowy Mataichiego, ale to już wie sam autor.
Ja się tylko przyczepię, że nie "którzy" a które" powinno być, sasasa!
Bardzo możliwe...
Nie jestem Michasiem (ani Mataichim), więc nie wiem, "co autor chciał powiedzieć"
Przedstawiam tylko mój punkt widzenia
Dla mnie byłoby naturalne, gdyby negatywne (czy jak je określić) uczucia Michasia skierowane zostały dokładnie przeciw Kubie, który Michasiowi najbardziej się naraził

Żeby nie było wątpliwości - nie muszę (a może i nie chcę) wiedzieć, czemu Michaś pomyślał to, co pomyślał
 
Kerm jest offline