Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 14:22   #142
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Nie wiem Kerm w ogóle, jaka idea przyświecała Ci pisząc komentarz do mojego posta, więc prosiłbym o dokładniejsze wytłumaczenie Twoich pretensji, ponieważ sam nie wiem co mam Ci odpowiedzieć. Mira zresztą łagodnie wytłumaczyła tą dość oczywistą według mnie kwestie i raczej nic więcej nie mam do dodania.

A jeżeli Ci nie odpowiada mój styl gry to będziesz się musiał do niego przyzwyczaić i proszę nie pisz więcej śmiesznych komentarzy marudząc na temat treści moich wiadomości. Rozumiem jakby była to jakaś istotna sprawa a nie taka drobnostka. To tylko gra, więc nie musisz jej tak przeżywać.

Zresztą nie mam pojęcia dlaczego odnosisz się do mojego post, przecież ja Twoją postacią nie kieruję i nie mówię co powinna a czego nie powinna robić, więc proszę Cię o to samo. Tyle.
 
mataichi jest offline