Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 18:37   #4
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Po kolei:

Cytat:
Napisał kilihno
czy kombinacje ataków są dozwolone?
Jak najbardziej, oczywiście jeśli chodzi Ci o coś w stylu - pierw kopię przeciwnika w pierś by stracił równowagę, a potem staram się ciąć go w pierś.

Cytat:
Napisał kilihno
Czy atak wręcz jest liczony inaczej?
Cytat:
Napisał Gettor
Mała tabelka:
Bieg -> 1pkt. akcji na każde 7 metrów
Zwykły atak bronią -> 1 pkt. akcji
Użycie umiejętności, którą się rzuca/przygotowuje:
0sec - 3sec -> 1pkt. akcji
3,1sec - 6sec -> 2pkt. akcji
6,1sec-10sec -> 3pkt. akcji
Cytat:
Napisał kilihno
Czy to jak opisuję atak jest brane pod uwagę(kopię w głowę, tnę rękę)?
Jak najbardziej. Nie wiem jak Ty, ale ja widzę różnicę w cięciu w rękę, a cięciu w szyję.

Edit:
Chciałem też zauważyć, że wybraliście sobie dość trudny do grania skład drużyny (2x wojownik, 2x czarnoksiężnik, 1x łotrzyk i 1x łowca), bo nie macie nikogo kto by mógł leczyć. No, ale to moje osobiste uwagi

Zauważyłem też mały (lub duży, zależy dla kogo) błąd z mojej strony. Otóż las w którym jesteście nie jest takim zwykłym lasem, lecz dżunglą. Mam nadzieję że nikt się z powodu tego zaniedbania na mnie nie obrazi i jeszcze raz przepraszam.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 06-04-2008 o 20:09.
Gettor jest offline