Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 22:31   #99
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Cytat:
Bez swojego chamstwa czuje się mniej Namiowata xP
Ciekawą rzeczą że zatrważająca większość kobiet ma problemy z niską samooceną. Jedne reagują anoreksją, inne nadmiernym eksponowaniem ciała...
Jednak Nami należy do tych oryginalnych 5%, które są po prostu wredne i texty typu:
Cytat:
A ja czekam aż zacznie się sesja, bo w porównaniu do tych wszystkich waszych "oryginalnych" postaci, to ja się dostałam, lol XD
Albo:
Cytat:
A jak mnie nie lubicie to...hmm...fajnie XD" W końcu, ktoś jeszcze.
Chcesz z nami o czymś porozmawiać Nami?

Do moderacji: Sorki za to że to nie jest związane z sesją. Więcej takich postów nie będzie.
Przynajmniej nie w tym rekrucie .
3mcie się!
EDIT:
Cytat:
Sądzę, że większość po prostu takimi postaciami chiała grać i tyle
Oto prawdziwy powód tworzenia tak różnych postaci.
Ciekawość pomysłów graczy wzrasta proporcjonalnie do wachlarza możliwości jakie daje mu MG.
Amen!
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.

Ostatnio edytowane przez Christianus : 06-04-2008 o 22:34.
Christianus jest offline