Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 14:24   #102
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Cytat:
Jeżeli to co Nami uważa za "oryginalne" wejdzie do kanonu to ja sie poddaję... i zaczynam zastanawiać czy ja chcę grać w świecie, nieradzących sobie z własnym "ja", dzieci emo. Myślę, że truposzki same w sobie są już sporym wyzwaniem i bez tego.
Jak dla mnie byłoby to straszliwe wyzwanie. Hordy nieumarłych to jedno, ale armia Nami-podobnych stworów...o matko! Cóż to byłby za survival-horror! Ciarki przechodzą po plecach! "Zew Cthulu" to przy tym plac zabaw! Wyobraźcie sobie legiony czarnowłosych smarkaczy, którzy wierzą w to że są "tró", bo walą chamskimi textami na lewo i prawo (i sprawiedliwość )!
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline