Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 01:27   #6
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 86 MigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znany
Rozwiązanie konkursu!!!

KONKURS WIEDZY O ŚWIECIE MROKU rozwiązanie

Tym razem zaczynamy od klucza odpowiedzi:


1. Winthrop Murray który stał się mumią, oprócz niego do znanych założycieli należał Benjamen Holmscroft oraz sześciu innych śmiertelników.
2. Dampir
3. Pierwszą mumią, był pewien rolnik, który ukrywał Izydę i Ozyrysa. Dał się on dobrowolnie zmumifikować, aby sprawdzić czy zabieg ten jest bezpieczny i jaki będzie miał wpływ na Ozyrysa.
4. Barghest jest to upiór w formie piekielnego ogara.
5. Urnami kuei – jini nazywają śmiertelników, posiadających potencjał, umożliwiający im stanie się kuei – jinami lub będących w trakcie takiego procesu.
6. Intimidation
7. Lądowanie Apollo 11 na księżycu powtórnie otworzyło bramy Arkadii.
8. W tworzeniu Draba i jego wykorzystywaniu specjalizują się Cyganie oraz Ravnosi.
9. Płyta nosi tytuł Music from the Succubus Club a utwór to "Deception, wykonyany jest przez grupę The Crüxshadows.


[MEDIA]http://youtube.com/watch?v=qGjK6hKahU8[/MEDIA]


( kawałek dedykuję Lakersowi i Rybakowi do zobaczenia 26 kwietnia )
10.
A Silent Legion – Wraith
B Sabat
C Nocker - Changeling
D Puppetry - Wraith
E Banshee - Orfeusz


A oto wyniki :

Nie kwestionowanym zwycięzca został Von_Ryszard_88 zdobywając 38/ 40 i otrzymuje kultowy mroczny zestaw koszulkę, DVD z filmem „ Dacula ” oraz książkę „Wywiad z wampirem ”

Do końca wytrwały również Lhianann zdobywając 36/ 40 oraz Efcia 33/ 40, które tez otrzymują nagrody pocieszenia w postaci książek.

Jeśli podobał Wam się konkurs i dobrze bawiliście się odgadując odpowiedzi na wymyślane prze ze mnie pytania, możemy rozważyć kolejną edycję dotycząca Nowego Świata Mroku lub skupić się na określonym systemie starego. Czekam na propozycje i dziękuję za zainteresowanie konkursem.

Pozdrawiam i gratuluje Migdał
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline