Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 00:57   #365
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Mogę się poczepiać? Mogę, mogę, mogę? Prooooooszę!

Ok, najwyżej mnie zlinczujecie.
Już po samym opisie i powyższym poście widać, że mamy do czynienia z graczem nowym. Sądząc z cech specjalnych postaci osoba ta nie zna, lub pobieżnie zna Maga. Jako fan tegoż systemu proponuję jedną z dwóch rzeczy, która pozwoli odpoczywać mojemu sumieniu:

a) Ze względu na "-czar - poruszanie przedmiotów" jestem skłonny powitać ową osobę w sesji z otwartymi ramionami, jeśli zrobi tak: przerobi słowa "Mag" na "Sorcerer" lub odpowiednik takowego. I dostosuje się do bycia Hedge Magician Jednocześnie bez zbędnego wydziwiania z robieniem listy zaklęć
b) Co satysfakcjonowałoby mnie niesamowicie, zapoznała się z systemem Mag: Wstąpienie (który moim zdaniem jest lepiej przygotowany niż DA, albo poprostu ja tylko nie mogłem przywyknąć do zmian) i zorientuje się co to Przebudzenie et cetera. Wtedy zniknie ten nieszczęsny "czar", który przyprawia mnie o spazmy.

ad a) Taką propozycję motywuję tym, że wg. karty osoba nie zna systemu a przedstawia dokładnie to, czym są Sorcererzy (czy jak tam "kanonicznie" to tłumaczycie), czyli czary magii (a nie Magyi), proste klątwy, brak Paradoxu.

Poza tym, dosyć ciekawa postać... a kto wie, może Profesor zajmie się rozwojem jej protegowanej? To pchnęłoby go niesamowicie do przodu

Jak wiadomo, guślarze mają całkiem spore szanse na to, aby się Przebudzić.
 
Eperogenay jest offline