Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 16:59   #16
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Cytat:
btw. A lubisz kobiety z bliznami :P?
Zależy gdzie ;-P.
Poza tym uważam, że do admina trzebaby wysłać prośbę o stworzenie na Lastinn specjalnego działu poświęconego preferencjom sexualnym (byłbym opiekunem ).
Jak się tak dłużej zastanowić...to nie przeszkadzałaby aż tak. Chodziło mi o bieg ewolucji. Czy kobiety uważają facetów z bliznami za atrakcjynych, bo to świadczy o tym że zwyciężył już w niejednym polowaniu\walce z innym samcem? Czy nie? U facetów łatwiej to wyjaśnić. Kobieta w toku ewolucyjnym cały czas siedziała w jaskini i nie brała udziału w "misjach extremalnych". Naszemu modelowemu jaskiniowcowi, mogłaby przeszkadzać blizna, ze względu na to, że może uznać iż w przyszłości małżonka znów zechce wpakować się w tarapaty. Jednak powtarzam jeszcze raz. Nie przeszkadzałaby mi aż tak (zwłaszcza gdyby była jakaś efektowna np. przez policzek albo plecy ). Po moim ostatnim związku zrozumiałem, że bardziej liczy się wnętrze .
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline