Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 18:07   #1025
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia parafialne

Beriand...pisanie dobrego posta zajmuje około mnie jako graczowi około godziny...Pisanie przeciętnego posta od 20 do 30 min. Ciekawe jest ile tobie zajmuje.
Niemniej bez względu ile czasu ci to zajmuje musisz dołożyć kilkanaście minut na prześledzenie kilku ostatnich postów, zarówno MG jak i bowiem.

Jak mozesz pisać że...
Cytat:
~Chyba jest ciężki. Może by tak zbroję ściągnąć? E, bez sensu. Ale przydałby się Yokura~.

Skoro Mi Raaz w swym poście wyraźnie napisał..
Cytat:
Jego zbroję nadal miał Eudaimonion. ~~Hmm, czyli zginę nawet bez zbroi. Nieciekawa perspektywa.~~
G_o_l_d

Nazywanie towarzyszy broni motłochem ?...dobrze, że żaden z nich nie miał telepatii. :P
Inna sprawa to że...Jarmus wcale nie jest orkiem, ba ork w ogóle się nieodzywa.
A więc to zdanie jest niepoprawne.
Cytat:
Usłyszawszy historię opowiadaną przez orka, opuścił izbę.
Markus ..ołtarz nie jest, az tak krwawy..Mało prawdopodbne by Liircha przypełni mocy pozwoliła jaszczuroludziom składać krwawe ofiary.Na szczęście ten problem udało mi się bezboleśnie rozwiązać.

Umbriel daj znać w komentarzach jak już będziesz mógł grac w moich sesjach.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline