Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 20:45   #1028
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
?

Ups, przepraszam, o tej zbroi zapomniałem. A co miałem pisać jak jestem pierwszy [no dobra, wiem że ewentualnie można więcej o jakieś 10 linijek]
Po pierwsze nikt nie każe pisać pierwszy, po drugie cóż...Że będąc pierwszym można napisać dużo, widać po postach Linderel, Markusa, Umbriela i G_o_l_d'a. Oni nie tylko piszą pierwsi w swoich grupach, ale też piszą jako jedyni.
No i twoja postać jest strasznie pasywna. W sumie robi chłopca na posyłki dla BNów..W poście napisałeś tylko tyle, że przenosisz Mi Raaza, a co potem? Będziesz stał i podpierał ściany?
Twoja postac ma w ogóle plany na ten dzień?

W przeciwieństwie do Rasgana twoje teksty mnie nie irytują...Zdaje sobie sprawę, że nie każdy musi być wirtuozem pióra by grać. Niemniej tłumaczenia w stylu "A co ja miałem napisać" są usprawiedliwianiem własnego lenistwa.
I takich nie przyjmuję do wiadomości...Pracuj pilniej nad swoimi tekstami, przyda ci się to w sesjach które prowadzisz.

Ps. Nie mogę nie pochwalić że jakość twoich postów Beriand, się poprawia,powoli i z mozołem..ale poprawia.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 08-04-2008 o 20:54.
abishai jest offline