Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 21:54   #1030
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Beriand, nie masz napisać ruchu do północy. Ale coś chcesz zrobić dzisiejszego dnia w grze prawda?

Przecież w posty możesz wpleść przemyślenia swojej postaci, możesz sklecić jakiś opis piwnicy. Możesz marzyć o potędze.

A plan na dzień? Ja mam taki:
- przeżyć
- małymi kroczkami zbliżyć się do druidki i jej wilczycy
- ubić Aydenna
- zdobyć władzę
- zabić jakiegoś elfa

To są cele jakie sobie postawiłem na dzisiejszy dzień. Niewiele, niesprecyzowane, ale daje jakiś pomysł i głębię postaci. Gdy rano wstajesz też pewnie zastanawiasz się co dziś zrobisz prawda? Dlaczego twoja postać ma być inna przyjacielu? Wyobraź sobie, że to ty jesteś magiem. Adept sztuki pozwoliłby sobą tak pomiatać? A może masz w tym jakiś cel?

Według mnie na sesji nie chodzi o to by odpisać na ruch. Chodzi o to, by twoja postać żyła niezależnym od sesji życiem. To co, że masz uratować świat bo MG tak chce. Ty możesz tego nie chcieć i spróbujesz sabotować drużynę, prawda?
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline