Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 10:47   #22
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Odpowiem ci cytatem z rekrutacji Qumi

Cytat:
Sesja będzie storytellingiem, a co za tym idzie nie będzie w niej żadnej mechaniki. Jedynym ograniczeniem BG i MG będzie zatem wyobraźnia, oczywiście ze słuszną dozą rozsądku.
Właśnie przed chwileczką zakończyłem oględziny drugiej nadesłanej karty. Jest ona autorstwa grabiego. No, no... Jestem absolutnie usatysfakcjonowany. Gdybym miał przyrównywać KP grabiego do skoku wzwyż to z całą stanowczością należy stwierdzić, że nie strąciła ona poprzeczki, a co więcej miała jeszcze sporo luzu. Enigmatyczna odpowiedź do wielce enigmatycznej postaci Póki co obydwie karty, które mam w skrzynce mailowej zaskoczyły mnie pomysłowością. Oby kolejne również były tak udane.
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline