Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 14:14   #18
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Cytat:
Uprzejmie proszę... no dobra, nie prośże, ani nawet uprzejmie tylko stwierdzam że nie jest to miejsce na takie dyskusje i o ile tematy około sesyjne mogą się pojawić to z tego co pamiętam regulamin zabrania w komentarzach niezwiązanych rozmów.
Dobra sorry Mg, ty tu jesteś szefem. Założę temat w offtopie.
A wracając do sesji (właśnie sobie przypominałem, że to przecież komenty są ), niby nie mamy żadnych specjalnych mocy, ale przeżyliśmy upadek z nawet nie wiem którego piętra. Powstał po nas nawet system kraterów. Ja swojego nazwę...Christianus .
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline