Wątek: O klasach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 17:17   #24
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Interesuje mnie pewna profesja, jednakże nie mogę nic o niej znaleźć. W moim podręczniku do DnD 3.5 nie ma żadnej wzmianki o tejże klasie postaci, zaś w internecie jest tylko tyle, co Blacker powiedział na LI w swojej rekrutacji-"Prohibicja".
Jaka to profesja? Otóż jest to Eterysta.
Prosiłbym o pomoc w ustaleniu w miarę możliwości dokładnego opisu tejże profesji. Jeżeli macie jakąś informację o Eteryście to prosiłbym o podzielenie się nią.

To co ja wiem: Urodził się z tą magią, której nie kontroluje. Może być niebezpieczny dla wszystkich. To tyle.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline