Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 20:28   #367
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Echidno coś przeoczyłaś, a mianowicie:
1. Gramy w realiach systemu RPG - Świat Mroku - Mroczne Wieki. Choć zasady traktujemy luźno, to jednak są one podstawą naszego świata w sesji, tak więc obowiązuje WoDowa definicja maga.
2. To sesja otwarta, ja nie jestem mg, a organizatorem. Jeśli więc w pozostałych graczach założenia Twojej postaci budzą sprzeciw - powinnaś je zmienić lub uargumentować swoją własną wizję. Niestety, powyższe Twoje tłumaczenie rozbija się o to, co napisałam w pierwszym punkcie.

Proszę więc byś albo dostosowała swoją postać do wymogów systemu, albo zrobiła z niej zwykłego człowieka, jeżeli WoDa nie znasz. Wtedy ani Ty ani Twoja bohaterka nie będziecie musiały dysponować wiedzą "podręcznikową", starczy ogólna orientacja w średniowieczu.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline