Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 16:37   #27
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Na razie otrzymałem KP Twoją Maju i Irrilitha (w której można by poprawić historię!!!). Sierak nic nie wysłał i siedzi cicho. Ragnaak zdeklarował się iż będzie robił KP w wolnych chwilach, których za bardzo nie posiada (jak zrozumiałem). Rekrutacja skończy się jak otrzymam jeszcze przynajmniej 2 KP.
---------------------
Co się tyczy fabuły. Fabuł jest kilka. To zależy jaką drogą pójdziecie. Wiele planet, konklaw, baz i wiele, wiele innych. Gra jak dobrze pójdzie skończy się może za rok, półtora. Po kampanii będziecie bogami. Dosłownie. Jednak by do tego dotrwać trzeba być nieustępliwym, twardym, porządnym i godnym tego co was czeka.
--------
Hack'n'Slash - będzie to coś jak w stylu heroic fantasy w świecie StarCrafta. Oczywiście nie toleruję odzywek typu "to ja go tnę!!!" [ewentualne heroic fantasy dla emo: "To ja się tnę!!!"]. W sumie jest tu wszystko co ma być: fabuła, siekanina, to co trzeba
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline