Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 17:25   #117
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
„GÅ‚upi pokurcz”

Uśmiecham się najbardziej sztucznie jak to możliwie.
-Widzisz, mości krasnoludzie, jestem elfem. Jednak z tymi ganiającymi po lesie pedałkami mam naprawdę mało wspólnego. Widzisz najprawdopodobniej jestem elfem morskim. Najprawdopodobniej ponieważ nie pamiętam nic co wydarzyło się przed tym jak miałem dziewięć lat. U elfów dziewięć to tak jak u ludzi cztery. Wtedy to mój przybrany ojciec znalazł mnie wyrzuconego na brzeg, nieopodal Marienburga. Wychował mnie człowiek wiec mam jeszcze mniej wspólnego z tymi leśnymi nieokrzesańcami. Mówię to wszystko, by łatwiej ci było znieś to, że być może jeszcze długo będziemy musieli współpracować.-

Rozsiadam siÄ™ wygodniej i lustrujÄ™ okolicÄ™.
-Karczmarzu dlaczego tak tu pusto? Przecież to karczma. Acha i o co chodzi z tymi zwierzoludźmi?-
 

Ostatnio edytowane przez Jendker : 10-04-2008 o 17:27.
Jendker jest offline