Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 18:32   #19
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Verax Zobacz post
Kaworu, popraw post, z góry dziękuję!
Albo mi się wydaje, albo grono mg powiększyło się o Veraxa? Hmm... staram sobie to usilnie przypomnieć, ale chyba nie, także wydaje mi się, iż to co należy w postach poprawić, a co nie nadal zostaje tylko w kwestii mojej

Cytat:
Napisał Verax Zobacz post
Apeluję o realizm godny D&D, wszak to epokowo coś koło naszego średniowiecza, a nie czasów najnowszych... bosh
Co nie znaczy, że nie mógł użyć takiego powiedzenia, prawda? Choć zgodzę się, że ta podpiska 'Pierwsze Prawo Murphego' mogłaby zostać zastąpiona czymś innym bo w takiej formie to brzmi jak 'pierwsza wojna światowa' albo 'hitlerowski plan', aczkolwiek co do samego cytatu nie mam kompletnie nic przeciwko.

Kaworu ujmę to tak - jeśli możesz to popraw, żeby lepiej wyglądało. Następnym razem zmień trochę to na coś bardziej w klimacie, np. 'Pierwsze Prawo Menomora Szalonego', albo coś w tym stylu. Sam cytat jest ok. A Verax proszę Cię, żebyś mistrzowanie zostawił mnie - też się kiedyś muszę nauczyć

Cytat:
Napisał Glinthor Zobacz post
Nie wim jak bardzo mogę ingerowac w opis świat ale ok postaram się. Weź poprawkę, ze to też moja pierwsza sesja przez forum a nie jest to to samo co na żywo.
Co do ingerencji - byle nie za bardzo, albo w rozsądnych granicach, których ramy nakreślone są przez mg jak najbardziej. Jeśli to Twoja pierwsza sesja to w porządku - najważniejsze, żeby się dobrze bawić, więc jeśli nie chce Ci się lub nie potrafisz pisać jakiś wyszukanych opisów to ok (ja też nie potrafię jakoś wybitnie dobrze), ale postaraj się coś dodać jak tylko przyjdzie CI coś do głowy ok?
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline