Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 18:41   #17
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Drodzy Panowie powitajcie proszę w naszych szeregach nową warsztatowiczkę Hellian Z mojej strony na powitanie, pozwolę sobie powiedzieć, że bardzo się cieszę, że dołączyła do nas przedstawicielka mojej płci nie będę się czuła taka samotna. Co do wad, zalet i rekwizytu dla Twojej postaci, to zamieszczę je tak, jak dla pozostałych w komentarzach.

Teraz inna sprawa. Judeau pozostali gracze się niecierpliwią, przyznam, że ja też. Chciałabym najpózniej w poniedziałek zamieścić posta opisującego Wasze przebudzenie.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim moim magom

Migdał

Edit:

Hellian:

Zaleta - Iskra Życia


Z niezwykłą siłą płynie w Tobie witalnośc Życia. Co oznacza , że leczysz się nadspodziewanie szybko. Stłuczenia znikają po godzinie, zranienia w ciągu doby a rany po kilku dniach. Sam będąc w doskonałym zdrowiu, możesz dzielić się swą witalnością z innymi poprzez moc dotyku. Każdy komu pomagasz leczy się w przyśpieszonym tępie,lecz jeśli ta osoba jest poważnie zraniona i tak wymaga tygodni lub miesięcy rekonwalescencji w szpitalu. Verbena uważają tę Zaletę za oznakę urodzonego uzdrowiciela, zaś Synowie Eteru twierdzą, że jest to recesywna, choć przydatna mutacja. Jedna uwada! Jesteś bardziej łakomym kąsek!

Wada - Pierwotne cechy


Masz Avatara Pierwotnej Esencji - jakiś totem lub boga z legend. Jeśli totemiczny duch jest zwierzęciem, mocno go przypominasz, wręcz w takim stopniu, że nieznający Cię ludzie nazywają Cię "niedźwiedziem", "krukiem", "wilkiem" itp. W przypadku jeśli awatar jest jakimś znanym bogiem lub bohaterem, przejmujesz dużo z tego jak wyobrażają go sobie ludzie, wliczając w to jakieś szczególne defekty. Twój wygląd jest tak charakterystyczny, iż każdy może natychmiast odgadnąć Twoją naturę. W Twoim przybadku Hellian myślę, że postawimy na wysokiwzrost i atletyczną sylwetkę.

Rekwizyt to skórzany mieszek zawierający mieszankę ziół i kilka małych, zwierzęcych kostek, który dostałąś od swojej mentorki.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 11-04-2008 o 21:07.
MigdaelETher jest offline