Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 23:25   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Nonickname inspirację mam zawsze, no ok przeważnie. Po prostu muszę przyznać się bez bicia że nie przeczytałem dokładnie rekruta i tego jak ma wyglądać sesja. Znaczy przeleciałem cały tekst niczym na kursie szybkiego czytania i stworzyłem KP w 5 minut :P
Ale jak już jednak skrobniesz coś to poczekam ze swoim postem, btw "Planet Terror" oglądałem i.. no cóż załatwiłem sobie wydanie kolekcjonerskie razem z "Death Proofem" więc nie muszę dodawać że mi się podobało Po prostu miła dla oka odmóżdżająca sieczka plus nie można zapomnieć że mało jest naprawdę dobrych filmów o zombie.

ps. Redone ciekawe czy przez pomysły masz na myśli to żeby przeszczepić swojej bohaterce jakąś giwerę w nogę:P
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 11-04-2008 o 23:28.
traveller jest offline