Wątek: Lineage 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 23:28   #119
Algernon
 
Algernon's Avatar
 
Reputacja: 1 Algernon nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał grabi Zobacz post
Gra jest świetna, gdy gra się z dobrą grupką na dobrym serwerze, lecz bardzo szybko się nudzi, gdy grasz samemu.
W końcu MMORPG nie gra się chyba samemu :P .
Co do porównania WoW vs L2. W L2 grałem dla PVP które jest tam chyba najswobodniejsze w MMORPG - wszędzie poza miastami możesz walczyć z każdym, i w dodatku ten klimat mass pvp i siege'ów po kilkaset osób po obu stronach jest po prostu niezapomniany.
W WoW'a z kolei grałem dość mało, jednak faktem jest że exp jest tam znacznie przyjemniejszy, w L2 jest to śmiertelnie nudne, jednak mocno mnie odrzuca brak takiej dowolności w PVP jak w L2 tylko odgórnie narzucony podział na Hordę i Przymierze - w L2 zdarzało się że było kilka(naście) stron konfliktu. Jest jeszcze 3 sprawa - w L2 w mojej (subiektywnej :P) opinii serwery oficjalne są nie za dobre - wszędzie są boty a administracja tępi je tylko na pokaz + postacie & itemy na ebay,natomiast prywatne wręcz przeciwnie - darmowe + nie ma botów, banują ebay'erów (chociaż zależy to też od servera). Na serwerach WoW'a oficjalnych czegoś takiego nie ma ,za to privy są totalnie niestabilne.
 
Algernon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem