Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2008, 21:51   #6
Blady
 
Blady's Avatar
 
Reputacja: 1 Blady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemu
Drax dopiero po chwili zobaczył drugie krasnoluda.
- Gr'duzk (Witaj Krasnoludzie!)- powiedział w swoim rodowym języku - Gridd ek skruff dulg a khazk. (Niech twa broda rośnie aż do samej ziemi.) - pozdrowił go - dobrze widzieć kapłana Stwórcy. Mój róg dużo nagrzeszył. Ja swymi czynami chce zapłacić za te czyny. Dawno się nie spowiadałem. No ale w końcu niema piękniejszego widoku niż elf obdzierany ze skóry o zachodzie słońca, jak to mówią nasi bracia. Może najpierw napijmy się w karczmie. To mi pomoże bracie rozwiązać język.

- Oczywiście witam również wszystkich pozostałych. Aguri Af (Witam was)

Razem, ramię w ramię ze swym pobratymcem krasnoludem poszli do karczmy. Ta sytuacja bardzo podbudowała psychicznie Draxa. Po prawie tygodniu wędrówki przez las spotkał krasnoluda. To był dla niego jak znak z niebios.
 
__________________
What do you see in the dark, when the Demons come for you?

Ostatnio edytowane przez Blady : 12-04-2008 o 21:56.
Blady jest offline