Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 09:23   #26
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Nami mnie mani. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do twojej KP. Miałem cichą nadzieję, że ktoś zrobi impa . U're in.
Kto jeszcze? Redone(bo ma fajną KP; pozatym tej kobiecie nie odmawiam - vide to co w następnym nawiasie), Samphenion(Redone się podoba twoja KP, ale musisz ją dopracować, więc ją pytaj jak), Arkas( bo ma zdjęcie Lobo w avatarze i mam nadzieję, że wie o tym; mam też nadzieję, że będzie pisał ładne posty - mogą byc wypowiedzi rymowane ).

Hipotetycznie są jeszcze 2 miejsca. Hipotetycznie z 2 powodów:
1. Bo pisałem, że sesja jest od 4-6 graczy.
2. Bo ktoś z wymienionych może nie przejśc psychotestu. W zasadzie to nadal się zastanawiam czy robić psychotest, czy po prostu zabić na sesji postać gracza, który nie będzie pasował.

SG
Wiek chochlików? To jest pytanie na które uczeni starają znaleźć pytanie od tysięcy lat. Nie stwierdzono jeszcze w historii naturalnej wszechświata zgonu chochlika ze starości! Zawsze giną w sposób tragiczny. Ale dojrzałość płciową osiągają po 5 latach.

KIEDY ZACZYNAMY?
Niebawem, spieszcie się z słaniem KP.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline